You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Atbalsts personām ar invaliditāti ambulatoro un neatliekamo veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai Rūpējoties par vides pieejamību, ieejas Madonas slimnīcā ambulatorai un neatliekamās medicīniskās palīdzības saņemšanai ir izbūvētas  uzbrauktuves ar  plašām  durvīm, bez sliekšņiem, kas nodrošina ērtu piekļuvi pakalpojumu saņemšanai gan gados veciem cilvēkiem, cilvēkiem ratiņkrēslā, gan vecākiem ar bērnu ratiņiem. 
Pacientu ērtībām izveidota tehniskā ieeja /izeja blakus Pacientu uzņemšanas nodaļai un liftiem no stacionāra nodaļām . Durvju atvēŗšana tiek nodrošināta ar pogas palīdzību. Tehniskā izeja aprīkota ar jumta segumu , piebraukšanai  var izmantot autotransportu.

Pacienta pavadonis ratiņkrēslu pacienta transportēšanai var paņemt  Ambulatorajā nodaļā pie garderobes 1. stāvā vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un uzņemšanas nodaļā. 

Lai nokļūtu stacionāra korpusā uz nodaļām, pieejams plašs lifts. Liftā ir nodrošināta  audio informācija un arī braila raksta apzīmējumi, lai palīdzētu orientēties vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem. No Pacientu reģistratūras līdz radioloģijas kabinetiem uz grīdas izvietoti marķējumi zaļā krāsā ar uzrakstu “Rentgens “.un sarkanā krāsā ar  uzrakstu “Poliklīnika “.

NMP un uzņemšanas nodaļā, kā arī Ambulatorās nodaļas telpās un rehabilitācijas nodaļas telpās  izvietoti  sanitārie mezgli ar nodrošinātu vides pieejamību ( personām ar īpašām vajadzībām ) Zīdaiņu pārtināmais galds ir pieejams gan  Ambulatorās nodaļas un gan rehabilitācijas nodaļas telpās.

Cilvēku ar kustību traucējumiem iekāpšanai vai izkāpšanai no transporta pieejamas marķētas autostāvvietas  pretī centrālajai  ieejai un  pie ieejas uz hemodialīzes dienas stacionāru.      Atpakaļ