You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

115921

Dzemdību nodaļaMadonas slimnīcas Dzemdību nodaļa joprojām nodrošina ģimenes dzemdības. Lai tas varētu sekmīgi notikt arī turpmāk - stājoties nodaļā būs nepieciešams veikt šādus Covid-19 testus:

  • dzemdētājām un viņu pavadošajām personām ar sadarbspējīgu sertifikātu - antigēna tests (dzemdētājām bez maksas, pavadošajai personai tests maksās 10.00 euro)       
  • dzemdētājām un viņu pavadošajām personām bez sadarbspējīga sertifikāta - jāveic abi testi gan SARS Cov -2 antigēna tests, gan SARS Cov-2 vīrusa klātbūtnes noteikšanas tests (dzemdētājām testi ir bez maksas, pavadošajai personai tests maksās 35.oo euro).

Vienlaikus atgādinām, ka pavadošā persona Dzemdību nodaļā var ieiet tikai vienu reizi un drīkst atrasties kopā ar grūtnieci, neatstājot nodaļu. Atstājot nodaļu, persona tiek uzskatīta par apmeklētāju un atpakaļ stacionārā ielaista netiek. Pavadošajai personai ir jābūt veiktam plaušu rentgenam. 

Ja grūtniece plāno dzemdēt viena, tad pavadošā persona drīkst grūtnieci pavadīt līdz Dzemdību nodaļas uzņemšanas durvīm un tāpat viņu sagaidīt kopā ar mazuli, dodoties mājās.

 

! Covid-19 tests laboratorijā būs jāveic tām grūtniecēm, kuras uz Dzemdību nodaļu dodas plānoti ar ginekologa nosūtījumu, un tām nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta. Testa rezultāti būs derīgi 48 h.

! Apmeklēšana slimnīcā šobrīd ir liegta visās nodaļās. Sūtījumus var nodot viegli dezinficējamā iepakojumā. 

 

Tālrunis - 6480 7081
Dzemdību nodaļas vadītāja - ginekoloģe – Anita Prušakeviča

Par maksu piedāvājam atsevišķu palātu. Informācija pa tālruni 64807066.

2016.gada nogalē:

pateicoties vairākkārtējam Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstam un uzņēmēja Jurija Šeflera  ziedojumam, nodaļā ierīkota otra dzemdību zāle, izveidota jaundzimušo palāta, kā arī izbūvētas labierīcības cilvēkiem ar kustību traucējumiem un darbinieku telpas, uzlabota siltumapgāde un ventilācija.
nodaļa saņēmusi ziedojumu no Madonā praktizējošā vetārsta, domes deputāta Kaspara Udrasa un viņa sievas - vannu ūdens dzemdībām. Vanna tiks izmantota ne tikai ūdens dzemdību pieņemšanā, bet arī kā relaksācijas līdzeklis tradicionālajās dzemdībās.

2010.gadā nodaļa saņem Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā Meža kora dāvinājumu.

30.03.2007. nodaļa saņem īpašu nominācijas “Mazulim draudzīga slimnīca“ plāksni un P. Pikaso gleznas reprodukciju, kas simbolizē iekļaušanos starptautiskā iniciatīvā, kuras mērķis ir veicināt labvēlīgas situācijas veidošanos Latvijā, lai aizvien vairāk jauno māmiņu mazuli līdz sešu mēnešu vecumam ēdinātu tikai ar krūti un turpinātu zīdīšanu, līdz bērns sasniedzis gada vecumu un ilgāk, tādā veidā veicinot bērna veselību.

02.02.2007. nodaļa ir saņēmusi LMT dāvinājumu – jaundzimušo dzirdes pārbaudes aparātu.
      Atpakaļ