You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dzemdību nodaļaMadonas slimnīcas Dzemdību nodaļa joprojām nodrošina ģimenes dzemdības. Lai tas varētu sekmīgi notikt arī turpmāk - stājoties nodaļā būs nepieciešams zināt:

  • Šobrīd Dzemdību nodaļā nav atļauti pacientu apmeklējumi. Sūtījumus var nodot viegli dezinficējamā iepakojumā.
  • Uzturoties Dzemdību nodaļā , jāvalkā sejas maska.
  • Dzemdībās drīkst piedalīties pavadošā persona ar viena gada laikā veiktu krūšu kurvja rentgenizmeklējuma atbildi. Vienlaikus atgādinām, ka pavadošā persona Dzemdību nodaļā var ieiet tikai vienu reizi un drīkst atrasties kopā ar grūtnieci, neatstājot nodaļu. Atstājot nodaļu, persona tiek uzskatīta par apmeklētāju un atpakaļ stacionārā ielaista netiek.

! Covid-19 tests laboratorijā būs jāveic tām grūtniecēm, kuras uz Dzemdību nodaļu dodas plānoti ar ginekologa nosūtījumu, un tām nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta. Testa rezultāti būs derīgi 48 h.

 

Tālrunis - 6480 7081
Dzemdību nodaļas vadītāja - ginekoloģe – Anita Prušakeviča

Par maksu piedāvājam atsevišķu palātu. Informācija pa tālruni 64807066.

2016.gada nogalē:

pateicoties vairākkārtējam Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze" atbalstam un uzņēmēja Jurija Šeflera  ziedojumam, nodaļā ierīkota otra dzemdību zāle, izveidota jaundzimušo palāta, kā arī izbūvētas labierīcības cilvēkiem ar kustību traucējumiem un darbinieku telpas, uzlabota siltumapgāde un ventilācija.
nodaļa saņēmusi ziedojumu no Madonā praktizējošā vetārsta, domes deputāta Kaspara Udrasa un viņa sievas - vannu ūdens dzemdībām. Vanna tiks izmantota ne tikai ūdens dzemdību pieņemšanā, bet arī kā relaksācijas līdzeklis tradicionālajās dzemdībās.

2010.gadā nodaļa saņem Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā Meža kora dāvinājumu.

30.03.2007. nodaļa saņem īpašu nominācijas “Mazulim draudzīga slimnīca“ plāksni un P. Pikaso gleznas reprodukciju, kas simbolizē iekļaušanos starptautiskā iniciatīvā, kuras mērķis ir veicināt labvēlīgas situācijas veidošanos Latvijā, lai aizvien vairāk jauno māmiņu mazuli līdz sešu mēnešu vecumam ēdinātu tikai ar krūti un turpinātu zīdīšanu, līdz bērns sasniedzis gada vecumu un ilgāk, tādā veidā veicinot bērna veselību.

02.02.2007. nodaļa ir saņēmusi LMT dāvinājumu – jaundzimušo dzirdes pārbaudes aparātu.

 

Šobrīd visā pasaulē vispopulārākās ir "mājdzemdības Dzemdību iestādē", kas nozīmē mājdzemdību privāto, relaksējošo un emocionāli atbalstošo atmosfēru kā arī Dzemdību iestādes medicīnisko drošību, ko garantē augsti kvalificēti speciālisti un mūsdienīgs aprīkojums. Šīs  prasības tiek pilnībā nodrošinātas Madonas slimnīcas Dzemdību nodaļā. Pie mums ir mājīga un privāta atmosfēra, ekskluzīvi neliels klientu skaits, psiholoģiski un emocionāli atbalstošs personāls un pieredzes bagāti speciālisti. Laipni gaidīti pie mums! 

 

Mūsu nodaļas jaunumiem var sekot līdzi arī Facebook lapā 

 
      Atpakaļ