You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
116256

Madonas slimnīca ir iegādājusies digitālo mamogrāfijas iekārtu
12.03.2021Lai radioloģijas nodaļa varētu veikt kvalitatīvus, mūsdienām atbilstošus digitalizētus mamogrāfijas izmeklējumus ERAF projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” infrastruktūras uzlabošana”, Ident. Nr. 9.3.2.0/18/I/022 ietvaros, slimnīca ir iegādājusies digitālo mamogrāfijas iekārtu. Iegādātā iekārta spēs nodrošināt arī augstu izšķirtspēju izmeklējuma attēliem.

Digitālo mamogrāfijas iekārtu projekta ietvaros ir piegādājis SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" par kopējo summu EUR 120 758,00, t.sk. pievienotās vērtības nodoklis.

Projekta īstenošanas gaitā ir radies ietaupījums, kā rezultātā Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” ir veikusi grozījumus projektā un sadarbības iestāde Centrāla finanšu un līgumu aģentūra ir saskaņojusi laparoskopa iekārtas ar pilnu komplektāciju iegādi, ko sākotnēji projekta ietvaros nebija paredzēts iegādāties. Laparaskopa iekārta ir nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu akūto un plānveida operāciju veikšanu ķirurģijā, ginekoloģijā (t.sk. histereskopijas, rezektoskopijas) un traumatoloģijā.

Ielādēju...      Atpakaļ