You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
117534

Laparaskopa iekārta un tās aprīkojums
30.07.2021


Projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” infrastruktūras uzlabošana”, Ident. Nr. 9.3.2.0/18/I/022 aktivitāšu plānā, sākotnēji nebija paredzēts iegādāties Laparaskopa iekārtu, kas nodrošinātu slimnīcā kvalitatīvu akūto un plānveida operāciju veikšanu ķirurģijā, ginekoloģijā un traumataloģijā. Speciālisti slimnīcā līdz šim brīdim strādāja ar laparaskopa iekārtu, kas vairs nav mūsdienīga un savu laiku ir nokalpojusi, līdz ar to, tika pieņemts lēmums lūgt Veselības ministrijai saskaņot Laparaskopa iegādi. 2020. gadā 31. augustā, tika saņemts pozitīvs lēmums no Veselības ministrijas par iekārtas saskaņošanu.

Ņemot vērā Veselības ministrijas saskaņojumu MNP SIA "Madonas slimnīca" projekta ietvaros veica grozījumus, lai laparaskopa iegādi varētu veikt. 2020. gada 22. oktobrī, tika apstiprināti grozījumu no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras puses, kas saskaņoja
Laparaskopa iegādi projektā par ietaupītajiem līdzekļiem.

Laparaskopa  iekārtas piegādi un uzstādīšanu veica SIA “Olympus Sverige Aktiebolag filiāle Latvijā” par kopējo summu EUR 115 529,41, t.sk. pievienotās vērtības nodoklis. 

 
      Atpakaļ