You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
119386

PII "Priedīte" dāvinājums bērnu nodaļai
10.12.2021


Ziemassvētki un gadumija ir tāds skaists laiks, kuru gribam pavadīt kopā ar savu ģimeni un draugiem. Bet reizēm nākas šos svētkus sagaidīt slimnīcā.  

Vakar – 9.decembrī Madonas slimnīcas Bērnu nodaļa saņēma burvīgu dāvinājumu no PII ”Priedīte” – spēles, rotājumus eglītei un Ziemassvētku saldumu paciņas, ko Ziemassvētkos salatētis dāvinās bērniem, kuri svētkus būs spiesti pavadīt slimnīcā. Kā stāsta dāvinājuma vēstneses – audzinātājas Dace un Loreta:” Šis ir tāds dāvināšanas laiks, un mēs jau piedalījāmies “Drosmes kastes” projektā, bet šogad radās  iespēja atbalstīt ari mūsu pašu novada bērniņus šeit pat Madonā. Mēs esam ļoti priecīgas, ka varējām sagatavot dažādas dāvaniņas – šeit ir gan bērnu zīmēti apsveikumi, gan bērnu rociņām veidoti eglīšu rotājumi, gan vecāku sarūpētas saldumu paciņas, gan galda spēles, ko kādā brīvā brīdi bērni var paspēlēt. Dāvaniņas gatavoja grupiņas “Ezīši” un “Taurenīši” kopā ar saviem vecākiem. Bērniņiem stāstijām par slimiem bērniņiem, un daudzi pat saskuma saprotot, ka svētkos ne visi varēs būt kopā ar ģimeni. Bērniem mācijām gūt dodot, jo katrs varam nonākt šeit un būt šo bērniņu vietā. Ja nebūtu šie sarežģītie apstākļi, mēs noteikti atbalstītu ar kādu koncertiņu, ar dziesmiņām, jo tās cītīgi mācāmies. Mēs no sirds priecājamies palīdzēt un atbalstīt mazos pacientus. Un vecāku padome nolēma ieviest tradīciju – atbalstīt Madonas slimnīcas Bērnu nodaļu un pārsteigt mazos slimniekus arī turpmāk. Gribam novēlēt arī mediķiem un visiem slimnīcas darbiniekiem izturību, spēku un enerģiju šajā grūtajā laikā.”

Slimnīcas valdes priekšēdētāja Līga Šerna:”Mēs sakām lielu un mīļu  Paldies šiem mazajiem enģelīšiem un viņu vecākiem, kuri sarūpēja tik mīļu pārsteigumu tiem bērniņiem, kuri svētkus pavadīs šeit un palīdzēs viņiem ātrāk atveseļoties. Bērniņiem ir divtik liels prieks par dāvaniņām, un ja vēl tas notiks šeit slimnīcā, tad sirdsiltums un mīļums būs dubultā. Jo kas gan var būt sirsnīgāks bērnam par cita bērniņa zīmētu apsveikumu. Tas radīs sirsniņā prieku gan saņēmējam, gan dāvinātājam. Vēlreiz – milzīgs un mīļš PALDIES!”
Lieki piebilst, ka šajās pāris minūtēs gaisā virmoja patiesa sirsnība un sirdssiltums. Nobira pa kādai sajūsmas un pateicības asarai, kuru aiz sejas maskām varbūt neviens nepamanīja. Tomēr tikai šāda patiesa vēlme atbalstīt un palīdzēt, liek mums visiem pārvarēt šo grūto un sarežģīto laiku. Paldies “Ezīši” un “Taurenīši”! Paldies mīļie vecāki! PALDIES!
      Atpakaļ