PACIENTU IEVĒRĪBAI!
30.11.2021

Sākot ar š.g. 8.decembri, stājoties Madonas slimnīca stacionārā un dienas stacionārā uz plānveida operācijām, jāuzrāda laboratoriski apstiprināts SARS-CoV-2 testa negatīvs rezultāts, kas izdrukātā veidā iesniedzams ārstniecības iestādei. Rezultāts derīgs 72 stundas pirms stāšanās stacionārā.

Informācija topošajām Madonas slimnīcas Dzemdību nodaļas pacientēm!

Madonas slimnīcas Dzemdību nodaļa joprojām nodrošina ģimenes dzemdības. Lai tas varētu sekmīgi notikt arī turpmāk - stājoties nodaļā būs nepieciešams veikt šādus Covid-19 testus:

• dzemdētājām un viņu pavadošajām personām ar sadarbspējīgu sertifikātu - antigēna tests (dzemdētājām bez maksas, pavadošajai personai tests maksās 10.00 euro)
  • dzemdētājām un viņu pavadošajām personām bez sadarbspējīga sertifikāta - jāveic abi testi gan SARS Cov -2 antigēna tests, gan SARS Cov-2 vīrusa klātbūtnes noteikšanas tests (dzemdētājām testi ir bez maksas, pavadošajai personai tests maksās 35.oo euro).

Vienlaikus atgādinām, ka pavadošā persona Dzemdību nodaļā var ieiet tikai vienu reizi un drīkst atrasties kopā ar grūtnieci, neatstājot nodaļu. Atstājot nodaļu, persona tiek uzskatīta par apmeklētāju un atpakaļ stacionārā ielaista netiek. Pavadošajai personai ir jābūt veiktam plaušu rentgenam.

Ja grūtniece plāno dzemdēt viena, tad pavadošā persona drīkst grūtnieci pavadīt līdz Dzemdību nodaļas uzņemšanas durvīm un tāpat viņu sagaidīt kopā ar mazuli, dodoties mājās.

! Covid-19 tests laboratorijā būs jāveic tām grūtniecēm, kuras uz Dzemdību nodaļu dodas plānoti ar ginekologa nosūtījumu, un tām nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta. Testa rezultāti būs derīgi 48 h.

! Apmeklēšana slimnīcā šobrīd ir liegta visās nodaļās. Sūtījumus var nodot viegli dezinficējamā iepakojumā.

Tālrunis informācijai: 64807081

Ceram uz sapratni, jo svarīga ir gan klientu, gan personāla veselība!