Komandai pievienojies masieris Juris Vītiņš
07.03.2022

"2020. gadā Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā ieguvu augstāko izglītību kā masieris, neilgi pēc tam arī saņemot masiera sertifikāciju.

No 2020. līdz 2022. gadam savus darba pienākumus pildīju Latvijas Jūras medicīnas centra Rehabilitācijas nodaļā.
Studiju laikā praktizējos Sv. Annas slimnīcas ortopēdijas nodaļā, Varnā, Bulgārijā, kā arī sanatorijā „Egles” Birštonā, Lietuvā.
Pats esmu lauku zēns no Rūjienas, kura dzīves ceļi ir atveduši uz Madonu, kur pamata darba vieta ir Madonas slimnīca. Strādāju gan ar pieaugušajiem, gan bērniem ar dažāda veida veselības problēmām. Tiekamies! "
Lai pieteiktos pie masiera Jura, lūgums zvanīt uz Madonas poliklīniku pa tālruni 64860586.