Fizioterapeitu komandai ir pievienojusies sertificēta fizioterapeite Karlīna Rudzīte
09.05.2022

Ar 2022.gada aprīli mūsu profesionālajai fizioterapeitu komandai ir pievienojusies sertificēta fizioterapeite Karlīna Rudzīte.

2018. gadā esmu absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikācijā.

Pastāvīgi sevi pilnveidoju gan apmeklējot seminārus, gan apgūstot iemaņas dažādos kursos.

Pēc studijām uzsāku darba gaitas fizioterapijas klīnikā "Laba prakse Cesvaine", kur guvu pieredzi, strādājot ar ambulatoriem pacientiem ar dažāda spektra veselības problēmām, terapijā vēršot uzmanību ne tikai uz fizisko, bet arī uz emocionālo un sociālo aspektu mijiedarbību.

No aprīļa pieņemti jauni izaicinājumi, strādājot Madonas slimnīcā gan ar ambulatorajiem pacientiem, gan stacionārā.

Ambulatori piedāvāju individuālas konsultācijas un nodarbības zīdaiņiem, bērniem, pieaugušajiem un senioriem.

Stacionārā veicu darba pienākumus traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļā, neiroloģijas un terapijas nodaļā, bērnu nodaļā, kā arī ķirurģijas un ginekoloģijas nodaļā.

Esmu uzaugusi Lubānā, bet nu jau pāris gadus par savām mājām saucu Madonu. Priecājos, ka ir iespēja gan šeit dzīvot, gan strādāt!

Ar lielu entuziasmu centīšos palīdzēt cilvēkiem justies labāk un sajust kustību radīto prieku!

Uz tikšanos!
Fizioterapeite Karlīna

Lai pieteiktos uz vizīti pie Karlīnas, lūgums zvanīt uz Rehabilitācijas nodaļas reģistratūru 27056451, vai Madonas poliklīniku pa tālruni 64860586.