You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

Ēnu diena Madonas slimnīcā
06.04.2022

Šodien, pēc divu gadu pārtraukuma,  visā Latvijā norisinās izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena. Ēnotājus šogad ar dažādām profesijām iepazīstina 1827 ēnu devēji, kopumā piedāvājot 6362 vakances. Tai skaitā arī MNP SIA “Madonas slimnīca”.

Sagaidījām 13 ēnotājus no Madonas novada un Madonas, kā arī Bērnu nodaļā ēnos Alise Miesniece no Rīgas tirdzniecības profesionālās vidusskolas 10.klases:” Esmu ļoti pateicīga par iespēju atrasties Madonas slimnīcā. Diemžēl Rīgas slimnīcās nebija iespēja tikt ēnot kādu. Esmu  priecīga par iespēju redzēt darbu reģiona slimnīcā.” Traumatoloģijas nodaļas traumatologa Rūdolfa Preisa ēna - Rihards Udrass no Madonas valsts ģimnāzijas 8.klases:” Vēl nevaru izlemt vai iet ģimenes pēdās – būt veterinārārsts, vai tomēr palīdzēt cilvēkiem. Tikai zinu, ka aicinājums ir "palīdzēt". Mājās ir 4 kaķi par ko rūpēties.”
Traumatoloģijas nodaļas traumatologa Imanta Stradiņa ēna – Elīza Stoma no Praulienas pamatskolas 8.klases.
Traumatoloģijas nodaļas traumatologa Andra Levja ēna- Renāte Galeja no Praulienas pamatskolas 8.klases.
Ķirurģijas nodaļas vadītāja, ķirurga Ivara Pudāna ēna – Sonora Pāvilaite no Madonas valsts ģimnāzijas 10.klases.
Ķirurģijas nodaļas māsas Olgas Madžules ēna – Paula Madžule no Madonas valsts ģimnāzijas 8.klases.
Ķirurģijas nodaļā ēno – Krista Saulone no Madonas valsts ģimnāzijas 12.klases un Katrīna Kramerovska no Madonas valsts ģimnāzijas 12.klases. Psiholoģes Evijas Rozenlaukas ēna - Linda Vaivode no Madonas valsts ģimnāzijas 7. klases.
Rehabilitācijas nodaļas ergoterapeites Gundegas Elīzas Zariņas ēna - Enija Butreho no  Cesvaines vidusskolas 12.klases:” Ir draugs, kurš ir cietis autoavārijā un nācies saskarties un redzēt, cik nozīmīgs ir ergoterapeita darbs, kas spēj uzlabot veselību kritiskas situācijas. Ļoti novērtēju ergoterapeita ieguldījumu pacienta veselības stāvokļa uzlabošanā.”
Galvenās grāmatvedes Agitas Balodes ēna – Elīza Stiprā no Madonas pilsētas vidusskolas 11.klases.
Patoloģijas nodaļā ēno – Evelīna Bišuka no Madonas pilsētas vidusskolas 10.klases  un Evelīna Vibule no Madonas valsts ģimnāzijas 7.klases.
SIA “Centrālā laboratorija” laborantu ēna – Madara Paula Eglīte no Madonas valsts ģimnāzijas  8.klases: “Ļoti vēlējos ēnot kādu laborantu un tā kā slimnīcai ir laba sadarbība ar “Centrālo laboratoriju” un tās darbiniekiem, tad ēnošu vecāko medicīnas laboranti Lieni Cīruli.”
Pateicamies visiem ēnot gribētājiem par drosmi un apņēmību. Novēlam sasniegt iecerēto un lielajā dzīvē piepildīt vēlamo! Uz tikšanos nākamajā gadā!