Aktualitātes

01.12.2020

Madonas slimnīcas personālam konstatēta saslimšana ar Covid-19, vēl daži darbinieki atrodas karantīnā, jo ir bijuši kontaktā ar saslimušajiem.

Inficēšanās ir operatīvi diagnosticēta, bet turpinās gadījumu epidemioloģiskā izmeklēšana. Pašlaik tiek identificētas inficēto personu kontaktpersonas un veikti visi nepieciešamie infekcijas izplatīšanās ierobežošanas pasākumi, kā arī pārplānota darba organizācija ārstniecības iestādē.

Ierastajā režīmā tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un ir pieejami ambulatorie pakalpojumi.

Informāciju par Covid-19 pacientu skaitu un vecuma grupām Madonas slimnīca noteiktā kārtībā nodod Slimību profilakses un kontroles centram, kur informācija tiek apkopota un izvērtēta, vai un kādā apjomā sabiedrības interesēs tā publiskojama.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām pacientus ierasties uz plānotajiem izmeklējumiem noteiktajā laikā un izmantojot sejas masku, kā arī dezinficēt rokas un ievērot drošu distanci uzgaidāmajās telpās.

Tāpat aicinām izvērtēt katra ārstniecības iestādes apmeklējuma nepieciešamību.