Madonas novada pašvaldības SIA "Madonas slimnīca"


Reģistrācijas Nr. 40003356507, Rūpniecības iela 38,
Madona, LV-4801,
Latvija

Tālrunis:+371 64807046,
Reģistratūra:+371 64860586,
slimnica@madonasslimnica.lv
 
 

Aktualitātes

78339

Lai nodrošinātu atbalstu E-veselības lietošanas uzsākšanai un pilnvērtīgai sistēmas lietošanai, ir izstrādāti mācību materiāli ārstiem un farmaceitiem (video un rakstiskās instrukcijas).
02.05.2017


Lai nodrošinātu atbalstu E-veselības lietošanas uzsākšanai un pilnvērtīgai sistēmas lietošanai, ir izstrādāti mācību materiāli  ārstiem un farmaceitiem (video un rakstiskās instrukcijas). Materiālos ir ietvertas un soli pa solim aprakstītas dažādu E-veselības pakalpojumu lietošanas instrukcijas. Visus mācību materiālus ārstiem un ārstniecības atbalsta personām Jūs varat apskatīt E-veselības portāla www.eveseliba.gov.lv sadaļā “Mācību materiāli” -> “Ārstniecības iestādēm”.

Vienlaikus iedzīvotāju informēšanas un izpratnes veicināšanas nolūkos aicinām izvērtēt iespēju ārstniecības iestāžu informatīvajos ekrānos, kas izvietoti reģistratūrās vai pacientu uzgaidāmajās telpās – demonstrēt speciāli iedzīvotājiem izveidotus 1 minūti garus informatīvos video klipiņus par E-veselību (AR subtitriem – ja video demonstrē bez skaņas). Četri video iedzīvotājiem ir pieejami E-veselības portāla sadaļā “Mācību materiāli” -> “Iedzīvotājiem”.

Video iedzīvotājiem iespējams arī lejuplādēt AVI formātā (demonstrēšanai uz ekrāniem) failiem.lv saitē līdz š.g. 20. jūnijam: https://failiem.lv/u/navdqvbs#_.
 
Pateicamies par atbalstu! Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties AR Nacionālā veselības dienesta Sabiedrisko attiecību nodaļu, rakstot uz e-pastiem: Agnese.Jasenovica@vmnvd.gov.lv vai Evija.Stalberga@vmnvd.gov.lv.
 
Ar cieņu
E-veselības komanda
      Atpakaļ