Esam ieviesuši jaunu maksas pakalpojumu - Madonas slimnīcā pieņem psihologs
22.07.2022

Rehabilitācijas nodaļas telpās darbu uzsākusi sertificēta klīniskā un veselības, kā arī konsultatīvā psiholoģe Evija Rozenlauka.

E.Rozenlaukai ir maģistra grāds psiholoģijā, profesionālā līmeņa eksistenciālā psihoterapeita izglītība un 16 gadu pieredze darbā ar bērniem un pieaugušajiem.

Darba virzieni ar pieaugušajiem:

1. Kognitīvo (intelektuālo) spēju un emocionālās sfēras diagnostika ar rakstisku atzinumu iesniegšanai pēc pieprasījuma.

2. Konsultācijas sarežģītās dzīves situācijās:

• Neapmierinātība ar sevi un dzīvi. Dzīves tukšuma un bezjēdzības izjūtu pārdzīvojumi.
  • Grūtības privātajās partnerattiecībās un ikdienas saskarsmē ar cilvēkiem, vientulības izjūta.
  • Krīzes situācijas, tai skaitā – tuva cilvēka zaudējums, sēras, šķiršanās.
  • Pusmūža krīzes pārdzīvojumi.
  • Grūtības izvēles priekšā.

Darba virzieni ar bērniem vecumā no 6 gadiem (iesaistot vecākus) un jauniešiem:

• Psihoemocionālā diagnostika.
  • Gatavības skolai noteikšana un mācību grūtību cēloņu izpēte. Kognitīvo spēju diagnostika ar Vudkoka – Džonsona testu (ieskaitot rakstisku atzinumu iesniegšanai pēc pieprasījuma – medicīniski pedagoģiskajām komisijām u.tml.).
  • Palīdzība starppersonu attiecību grūtībās.
  • Darbs saistībā ar bailēm, enurēzi, nakts murgiem, dusmu lēkmēm u.tml..
  • Palīdzība ar pašvērtējumu un pašpieņemšanu saistītos jautājumos.
  • Palīdzība profesijas izvēlē.

Psihologa pieņemšana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta tieši pie psiholoģes pa tālruni 29242470 (ar vai bez ārsta nosūtījuma – pēc vienošanās).

Psihologs pieņem Madonas slimnīcas rehabilitācijas nodaļas telpās, 510.kabinetā

Psihololga pieņemšanas laiki

P.14.00 – 18.00

O. 9.00 – 17.00

T. 14.00 – 18.00

C. 9.00 – 17.00

Psihologa pakalpojumu cenas (maksa par pakalpojumu tiek veikta rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā).

• Psihologa individuāla konsultācija 50min 30 eur
  • Psihologa konsultācija pārim vai ģimenei 90 min 50 eur
  • Kognitīvo procesu (intelektuālo spēju) izpēte katras 50 min 30eur
  • Personības un emocionālās sfēras izpēte 50 min 30eur