2019.gada 12.janvārī Madonas slimnīcā pieņems bērnu ķirurģe Astra Zviedre!

Pieteikšanās pa tālruni 26158010

Lai nebaida tas, ka tā ir sestdiena - pieņemšana notiks!

Jāvēršas uzņemšanas nodaļā, kur Jūs sagaidīs personāls un visu tālāk izskaidros!

Uz tikšanos!

31.05.2018

Garas rindas pie ārsta?

Ja nevari ierasties pieteiktajā laikā pie ārsta vai uz izmeklējumu, procedūru - savlaicīgi atsaki vai pārreģistrējies uz citu laiku, jo tā Tu saīsini rindu un dod iespēju cilvēkam, kuram tiešām šis apmeklējums ir svarīgs.Nenāksi pats - ļauj atnākt citam!

Sev ērtā veidā to vari izdarīt telefoniski - tālr.64860586 (reģistratūra), vai elektroniski – rakstot uz e-pastu rindas@madonasslimnica.lv.

Esot atbildīgs, Tu kļūsti līdzestīgs!

28.05.2018

Ar š.g. 15.jūniju MNPSIA Madonas slimnīca Ambulatorajā nodaļā sāk pieņemt ārste-ginekoloģe INESE UPENIECE.
Pieraksts pa tālruni 64860586, zvanot uz Ambulatorās nodaļas reģistratūru!
Laipni aicinātas! Gaidīsim!

25.05.2018

No 2018.gada 25.maija Eiropas Savienības  (ES) dalībvalstīs tiek piemērotas Vispārīgās datu aizsardzības regulas (Regula) prasības. Kādas izmaiņas jaunā Regula ievieš slimnīcas darbā un kā tas var ietekmēt pacientu un viņu piederīgo saskarsmi ar ārstniecības ietādes darbiniekiem ir šī brīža viens no aktuālākajiem jautājumiem.

Vispirms jāpaskaidro, ka  pacientu datu aizsardzība arī līdz šim ir bijusi ļoti svarīga slimnīcas ikdienas darba sastāvdaļa. Regula būtiski nemaina līdzšinējos personas datu apstrādes un aizsardzības pamatprincipus, kuri ir ietverti spēkā esošajā Fizisko personu datu aizsardzības likumā. Bez tam pacientu un viņu datu drošības jautājumus jau reglamentē Pacientu tiesību likums, Ārstniecības likums, uz to pamata izdotie Ministru kabineta noteikumi u.c. normatīvie akti.

Praktiski slimnīcas ikdienas darbā datu aizsardzību nodrošina gan ārstniecības personas, gan apkalpojošā dienesta darbinieki, tai skaitā informācijas tehnoloģiju speciālisti. Visbūtiskākais  ir personāla personiskās atbildības un godprātības princips, kurus ievērot ir jebkura darbinieka pienākums. Atsaucoties uz tiesību aktu normām nevar aizmirst arī par veselo saprātu šo normu piemērošanā.

Gatavojoties Regulas piemērošanai darbinieki slimnīcas nodaļās un struktūrvienībās ir informēti par pacientu datu apstrādes un aizsardzības pamatprincipiem vietās, kur tiek apkalpoti klienti un pacienti. Informācija par pacientu veselības stāvokli (izmeklējumu rezultāti, diagnozes, ieraksti dokumentācijā u.c.) ir sensitīvi, tātad īpaši aizsargājami dati un par to apriti slimnīcā jāuzņemas pastiprināta atbildība. Tāpēc pacientiem un viņu tuviniekiem jāsaprot, ka slimnīca personas datu aizsardzībai pievērsīs pastiprinātu uzmanību.

Praktiski tas nozīmē, ka slimnīcas personāls, tai skaitā ārstējošais ārsts, telefoniski piederīgajiem sniegs tikai stingri ierobežotu  informāciju par pacienta atrašanos slimnīcā. Tā kā telefoniskā sarunā nav iespējams identificēt personu un ir risks savtīgai vai pat ļaunprātīgai informācijas izmantošanai, jebkādas ziņas par diagnozēm, veselības stāvokli, ārstniecības procesu, prognozi utt. telefoniski netiks sniegtas.

Pacients pats iestājoties slimnīcā un kārtojot dokumentāciju var norādīt savu uzticamības personu un tās kontaktinformāciju, kurai drīkst izpaust informāciju par viņa veselības stāvokli.

Ja kāda persona vēlas slimnīcā izņemt sava piederīgā laboratorijas analīžu rezultātus, diagnostisko izmeklējumu slēdzienus, jo pats pacients kāda iemesla dēļ nespēj ierasties,  normatīvie akti paredz, ka informāciju par pacientu drīkst izpaust tikai ar viņa rakstveida piekrišanu. Tātad minētajos gadījumos ir nepieciešama paša pacienta rakstveida iesniegums, norādot uzticības personu. Personas identificēšanai (arī saņemot savu medicīnisko dokumentāciju) der tikai personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Attiecībā uz bērniem līdz 18 gadu vecumam – tikai māte un tēvs drīkst lemt par ārstniecību vai attiekšanos no tās, kā arī būt līdzās bērnu ārstniecības procesā. Visām pārējām personām nepieciešama pilnvara, kas noformējama pie notāra vai pašvaldības bāriņtiesā.

Aicinām darbā medicīnas māsu
09.05.2018

Lasīt vairāk ...

Informācijai 26.04.2018

19.04.2018

Madonas slimnīcas Ambulatorā nodaļa strādās 30.aprīlī - atbilstoši pirmdienas grafikam.

21.aprīlis - brīvdiena

14.03.2018

2018.gada 29.aprīlī Madonas slimnīcā pieņems bērnu ķirurģe Astra Zviedre.

Pieteikšanās pa tālruni 26158010!

Lai nebaida tas, ka tā ir svētdiena - pieņemšana notiks!

Uz tikšanos!

Izmaiņas pieejamo pakalpojumu klāstā!!! 01.02.2018

No 10 februāra, Madonas slimnīcā, vairs nebūs pieejami dermatologa, venerologa  Diānas Vības  un narkologa Valda Sīļa pakalpojumi. Līdz turpmākai informācijai!!

SVARĪGI!!! 01.02.2018

Saistībā ar gripas epidēmiju Latvijā un akūtu augšējo elpceļu infekciju slimību pieaugumu un izplatību, no 1. februāra, pacientu intresēs, vienlaicīgi pacientu apmeklēt Madonas slimnīcā ir atļauts vienai personai bez infekcijas slimību simptomiem!!!
Paldies par sapratni!

Arhīvs